Posúvame limity od roku 2007
Garniže, rolety deň a noc, rolety, plisé, vitrážne tyčky, lankové súpravy, koľajnice

Garníže a rolety

 

V našej ponuke nájdete

 

  • Rolety
  • Rolety "Deň a noc"
  • Garniže
  • Vitrážne tyčky
  • Lankové súpravy
  • Dekorácie do bytu
 

Rolety

 

Ochrániť svoje súkromie môžete aj s roletami. Roletami vytvoríte správnu klímu v interiéri. Vyberte si z interiérových alebo exteriérových roliet.

V interiéroch dominujú látkové rolety. Na výber máte u nás množstvo farieb a vzorov, čím je možné dosiahnuť aj prispôsobenie vzhľadu rolety a celkového dizajnu interiéru. Textílie poskytujeme so širokou možnosťou výberu priepustnosti svetla.

Výhodou je možnosť upevnenia aj na strešné okná.

Cena interiérových roliet sa odvíja od

  • Rozmeru
 
  • Typu ovládania

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rolety deň a noc

Roleta je polovične priehľadná, nastavovateľná tak, aby si používateľ vybral koľko svetla chce do svojho priestoru momentálne pustiť. Tak isto tu je široká dostupnosť textílií a prevedení. Cena je štandardne vyššia od klasických roliet, nakoľko je k nej potrebné dvojnásobné množstvo textílie. Rolety deň a noc je tiež možné vyrobiť aj v prevedení do strešného okna.

 

                                      

Plisé

Plisé je najelegantnejšie a najpraktickejšie prevedenie okenných roliet. V ponuke je mnoho typov textílií, kde si môžete vybrať klasické, metalické, pogumované prevedenia, podľa toho aký účel majú spĺňať. Veľkou výhodou je možnosť nastavenia po celej výške okna (presne tam, odkiaľ Vám práve svieti svetlo), bez toho, aby ste ho museli celé zatemniť.

Tak isto je možné prevedenie na strešné okno.


 

 

Garníže

Každé okno dokážeme zvýrazniť a zútulniť priestor vhodne vybraným závesom alebo záclonou. Jednou z možností je kovová alebo drevená garniž, ktorú môžete uchytávať do steny kolmým smerom na okno alebo do stropu. V ponuke máme garniže drevené alebo kovové s príslušenstvom (nosníky na uchytenie, krúžky, štipce háčiky, rôzne prevedenia koncoviek).

 

koľajnice

Stropnými koľajnicami rozumieme plastovú alebo hliníkovú lištu s drážkami, do ktorých vkladáme háčiky alebo štipce. Najčastejším prevedením sú 1 alebo 2- koľajničky (zázlonka a záves). Plastová koľajnička v prevedení biela alebo čierna, hliníková v prevedení bilea alebo strieborná). Všetko príslušenstvo ku koľajniciam patrí do nášho skladového sortimentu (štipce, háčiky, kocovky, úchytky, zarážky).

 

 

 

Lankové súpravy

 

Lankové súpravy využijete taktiež pri zavesení záclon alebo závesov. V našej ponuke sa nachádzajú napínacie lankové súpravy. Lanko zo súpravy je možné skrátiť ľubovoľne. Pre namontovanie nemusíte byť domáci kutil, zvládne to každý.

 

Montáž

  • na stenu
  • na strop

 

 

 

Vitrážne tyčky

 

Vitrážne tyčky alebo taktiež používaný výraz vitrážky pomáhajú k zaveseniu záclony alebo ľahkého závesu. Niektoré kovové vitrážové tyčky sú zložené z dvoch dielov. Vnútorný diel môžete vysunúť a tým vitrážku rozšíriť. Pokiaľ uvažujete o vitrážnych tyčkách, mali by ste mať záclony s našitým tunelíkom, prípadne priamo vitrážne záclony. V našej ponuke nájdete aj držiaky vitrážok, s ktorými vvitrážne tyčky jednoducho uchopíte na stenu či okenný rám.

 

 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia