Posúvame limity od roku 2007
Tapety na stenu, fototapety, samolepiace dekorácie

Tapety

 

Vďaka tapetám môžete priestor vizuálne zväčšiť. V našej predajni si môžete vybrať tapety od výrobcov A.S. CREATION, RASCH, MARBURG, VERSACE. Všetko sú to značkoví renomovaní nemeckí a talianski výrobcovia. So správnym výberom tapety vám ochotne pomôžeme. 

 

 

V našej ponuke nájdete viac ako 6000 tapiet:

 

 • Tapety na stenu
 • Samolepiace tapety
 • Bordúry
 • Samolepiace dekorácie
 • Fototapety
 • Lepidlá na tapety

 

Výhody tapety:

 

 • tepelný a protihlukový izolant,
 • nenáročná aplikácia
 • vhodné na zakrytie nedostatkov
 • trvácne a kombinovateľné s inými druhmi (maľba, lišty)

 

 

Tapety na stenu

 

Vyberte si z našich tapiet na stenu:
 • papierové tapety
 • vliesové tapety
 • vinylové tapety

 

Pred výberom tapety treba presne zadefinovať, do ktorej izby sa tapeta bude dávať aj rozmer, ktorý potrebujete do miestnosti.

 

 

Papierové tapety spomedzi ostatných druhov tapiet sú cenovo najdostupnejšie. Vyrábajú sa z recyklovaného papiera, čím šetria životné prostredie. Rozmery tapety treba dopredu zvážiť, pretože papierové tapety po nanesení lepidla napučia a neskôr sa scvrknú.

Vliesové tapety sú umývateľné a stálofarebné. Môžu mať jemnú povrchovú úpravu, ktorá je príjemná ako na dotyk tak na pohľad a lepšie sa s nimi pracuje než s papierovými tapetami. Navyše sú výbornou tepelnou a zvukovou izoláciou.

Vinylové tapety sú výnimočné vďaka možnosti umiestniť ich aj do vlhkých priestorov. Vďaka odolnosti voči pare a vode sa nepoškodia ani neodlepia od povrchu steny.  Umývanie tapiet odporúčame s mydlovou vodou a mäkkou kefkou. Pokojne vinylovými tapetami skrášlite svoju kúpeľňu alebo kuchyňu.

Pozrite si ponuku našich Tapiet na stenu.

 

Samolepiace tapety

 

Samolepiace tapety sa nazývajú aj samolepiace fólie. Ich najväčšou výhodou je prispôsobivý dizajn. Môžete si so samolepiacou tapetou vytvoriť imitáciu dreva, kachličiek či mramorovej tabule. Určite oceníte aj prijateľnú cenu samolepiacej fólie. Medzi výhody fólie zaraďujeme aj pevnosť a odolnosť voči odratiu. Samolepiace fólie sú zložené z dvoch vrstiev. Vrchná fólia umožňuje rôznorodý dizajn a farby a je prilepená na nosnom materiáli. Samolepiace tapety môžete využiť aj pri zrekonštruovaní nábytku. Dnes sa veľkému záujmu tešia aj 3D tapety.

Vyberte si z našej ponuky kliknutím na Samolepiace tapety.

 

Fototapety

 

Fototapety svojím povrchom pripomínajú 3D zobrazenie. Umiestnite ich v kancelárii, doma v obývačke či spálni a oživíte stenu či dvere a tým celý interiér. V našej ponuke po kliknutí na Fototapety nájdete tapety rôznych formátov, dizajnov, myšlienok autorov.

 

 

Bordúry

 

Bordúry sú ideálnym riešením pri prechode dvoch rôznych tapiet. S použitím bordúr rozdelíte stenu, zvýraznite farebnú škálu stien, prípadne prekryjete nedostatky na stenách. Tapety bordúry sú zvyčajne široké od 5 – 15 cm a lepia sa priamo na stenu pomocou lepidla na tapety.  Kliknite na Bordúry a prezrite si našu ponuku v celých rolkách.

 

 

Samolepiace dekorácie

 

So samolepiacimi dekoráciami ozdobíte svoju jednofarebnú stenu veľmi rýchlo. V našom obchode vám ponúkame dekorácie na celú stenu, ale aj menšie dekorácie na skrášlenie jednofarebnej steny.

 

Pozrite si celú našu ponuku tapiet   Ponuka tapiet

 

 

 
Pokračujte v čítaní
 
 

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia